— KDO JSEM —

Jmenuji se Jana. Jsem vystudovaná psycholožka (Mgr. studium na FF UK - jednooborová psychologie) a psychoterapeutka ve výcviku (Dalet, Olomouc). Vycházím z "Na řešení orientovaného" přístupu, který je mi velice blízký. Díky němu mohu pomáhat klientům dosahovat žádoucích změn v životě a nenechat se svazovat minulostí. Věřím, že každý z nás má v sobě potřebné zdroje, které mu pomohou zvládat různé trable. Hrozně mě baví tyto zdroje spolu s klienty objevovat a integrovat do unikátních životních příběhů. 

Psychologie a psychoterapie jsou oblasti, ve kterých vidím obrovský smysl. Je fascinující, kolik poznatků o podstatě našeho fungování psychologie přinesla a jak dokáže psychoterapie pomoci měnit lidské životy k lepšímu.


— DŮVEŘUJI V TO, ŽE KAŽDÝ KLIENT MÁ V SOBĚ POTŘEBNÉ ZDROJE K PŘEKONÁVÁNÍ ŽIVOTNÍCH PŘEKÁŽEK. POJĎME JE SPOLEČNĚ OBJEVIT. —

— CO MI DĚLÁ RADOST—

Mám ráda na důkazech založený (evidence based) osobní rozvoj, který je velikým pojítkem mezi mou prací a osobním životem. To, co s klienty dělám, sama žiju.

Jsem hrdou mámou dvou dětí.

Miluji přírodu, les, cestování, poznávání nových míst.

Hodně čtu – knížky z oboru i beletrii.

Cvičím a hýbu se. Baví mě provázanost duše a těla.

Zajímá mě zdravý životní styl.

Mám ráda kávu, čokoládu a asijské jídlo.

Těší mě malovat a tvořit, i když na to není mnoho času.

V hlavě mám nekonečný seznam věcí, které bych chtěla dělat nebo umět.. A také míst k navštívení.

Vnímám život jako oceán. Je tolik možností, kam a kudy plout. Někdy jsem s rozbitým kompasem uprostřed bouře, jindy pluju v klidných vodách a vůbec nic mi nechybí.

Máte-li zájem dozvídat se zajímavosti ze světa psychologie a psychoterapie nebo získat tipy pro spokojenější život, můžete sledovat můj instagramový profil @jana.schee.